LSz | W | Szkoła | Nauczyciel | LZ | Zawodnik | kl. | T1 | T2 | T3 | D1 | S-I |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | S | Szczecin, I LO | ? | 1 | Chwot Leszek | ? | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 |
? | 2 | Daca Wieńczysław | ? | 6 | 10 | 10 | 26 | 52 | |||
? | 3 | Niekrasz Zbigniew | ? | 18 | 0 | 8 | 8 | 34 | |||
? | 4 | Paderewski Aleksander | ? | 0 | 8 | 6 | 24 | 38 | |||
? | 5 | Pleskacz Dariusz | ? | 20 | 10 | 0 | 16 | 46 | |||
2 | S | Szczecin, II LO | ? | 7 | Wenski Piotr | ? | 6 | 8 | -- | 2 | 16 |
? | 6 | Brzeski Krzysztof | ? | 6 | 8 | -- | 0 | 14 | |||
3 | S | Szczecin, III LO | ? | 8 | Dmytruk Andzej | ? | 0 | 0 | 8 | 0 | 8 |
? | 9 | Zeńczak Michał | ? | 0 | 12 | 10 | 16 | 38 | |||
4 | S | Szczecin, IV LO | ? | 11 | Księżopolski Romuald | ? | 20 | 6 | 6 | 10 | 42 |
? | 10 | Jewko Waldemar | ? | 20 | 6 | 6 | 8 | 40 | |||
5 | S | Szczecin, V LO | ? | 26 | Zakrzewski Jacek | ? | 12 | 10 | 10 | 8 | 40 |
? | 25 | Stępień Wiesław | ? | 12 | 0 | 4 | 12 | 28 | |||
? | 24 | Staroszczyk Ryszard | ? | 0 | 8 | 6 | 16 | 30 | |||
? | 23 | Rumiński Leonard | ? | 20 | 8 | 6 | 16 | 50 | |||
? | 22 | Płocharski Leszek | ? | 12 | 2 | 8 | 6 | 28 | |||
? | 21 | Piech Elżbieta | ? | 0 | 2 | 8 | 20 | 30 | |||
? | 20 | Orłowski Mariusz | ? | 16 | 0 | 10 | 6 | 32 | |||
? | 19 | Najda Stanisław | ? | 20 | 10 | 8 | 14 | 52 | |||
? | 18 | Murawski Krzysztof | ? | 0 | 0 | 8 | 8 | 16 | |||
? | 12 | Bromboszcz Piotr | ? | 20 | 4 | 6 | 14 | 44 | |||
? | 13 | Dąbrowski Krzysztof | ? | 20 | 4 | 8 | 24 | 56 | |||
? | 14 | Gąsiewski Piotr | ? | 18 | 12 | 8 | 16 | 54 | |||
? | 15 | Grudziński Piotr | ? | 20 | 6 | 8 | 30 | 64 | |||
? | 16 | Kotlęga Ryszard | ? | 20 | 10 | -- | 30 | 60 | |||
? | 17 | Malinowski Jerzy | ? | 14 | 10 | 8 | 16 | 48 | |||
6 | S | Szczecin, VI LO | ? | 36 | Tęczyński Michał | ? | 16 | 4 | 10 | 20 | 50 |
? | 35 | Sokal Andrzej | ? | 18 | -- | 8 | 14 | 40 | |||
? | 34 | Sikorski Mirosław | ? | 20 | 0 | 8 | 20 | 48 | |||
? | 33 | Plawgo Stanisław | ? | 10 | 2 | 4 | 6 | 22 | |||
? | 32 | Niegolewski Maciej | ? | 18 | -- | 8 | 20 | 46 | |||
? | 31 | Modrzejewski A | ? | 12 | 0 | 6 | 10 | 28 | |||
? | 30 | Malinowski Ryszard | ? | 14 | -- | 8 | 18 | 40 | |||
? | 29 | Maciejkianiec Marian | ? | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | |||
? | 28 | Knik Wojciech | ? | 20 | -- | 8 | 10 | 38 | |||
? | 27 | Andrzejewski Michał | ? | 20 | 0 | 6 | 14 | 40 | |||
7 | S | Szczecin, VII LO | ? | 39 | Świtalski Janusz | ? | 0 | 0 | -- | 0 | 0 |
? | 38 | Słonina Waldemar | ? | 0 | 0 | -- | 0 | 0 | |||
? | 37 | Pawłowicz Ludomir | ? | 0 | 0 | -- | 0 | 0 | |||
8 | S | Szczecin, VIII LO | ? | 40 | Krogulski Wojciech | ? | -- | -- | 6 | 0 | 6 |
9 | S | Kamień Pom., LO | ? | 42 | Wiśniewski Andrzej | ? | 6 | -- | 0 | 12 | 18 |
? | 41 | Wiewiórski Mieczysław | ? | 0 | -- | 0 | 14 | 14 | |||
10 | S | Łobez, LO | ? | 43 | Gryczyński Zygmunt | ? | 0 | 4 | 0 | 26 | 30 |
11 | S | Pyrzyce, LO | ? | 44 | Michalski Stanisław | ? | 0 | 0 | -- | 0 | 0 |
? | 45 | Woźniak Andrzej | ? | 0 | 0 | -- | 0 | 0 | |||
12 | S | Stargard Szcz., LO | ? | 47 | Zaradkiewicz Beata | ? | -- | 0 | -- | -- | 0 |
? | 46 | Jabłoński Wojciech | ? | 0 | 0 | 12 | 18 | 30 | |||
13 | G | Gorzów Wlkp., I LO | ? | 48 | Cyndecki Jan | ? | 6 | 0 | -- | 20 | 26 |
? | 49 | Sierakowski Paweł | ? | 6 | 0 | -- | 20 | 26 | |||
14 | G | Gorzów Wlkp., II LO | ? | 53 | Wicik Stanisław | ? | 12 | 4 | -- | -- | 16 |
? | 52 | Tomczyk Emil | ? | 16 | -- | -- | -- | 16 | |||
? | 51 | Sawicki Henryk | ? | 18 | 10 | 4 | 0 | 32 | |||
? | 50 | Abec Alfred | ? | 16 | 10 | 4 | 0 | 30 | |||
15 | G | Gorzów Wlkp., TE | ? | 54 | Andrzejczak Bogusław | ? | 18 | 6 | 6 | 0 | 30 |
? | 55 | Kozłowski Andrzej | ? | 20 | 6 | 8 | 0 | 34 | |||
16 | G | Dębno, LO | ? | 56 | Waszczuk Waldemar | ? | 14 | 2 | -- | 16 | 32 |
17 | G | Kostrzyn, ZSZ | ? | 57 | Kulik Roman | ? | 6 | 0 | 0 | 8 | 14 |
18 | G | Międzyrzecz, LO | ? | 58 | Dobkiewicz Grzegorz | ? | -- | 0 | 0 | -- | 0 |
? | 59 | Wojciechowski Jacek | ? | 0 | -- | 0 | 20 | 20 | |||
19 | G | Myślibórz, LO | ? | 60 | Mrowiński Jerzy | ? | 0 | 6 | 0 | 24 | 30 |
20 | G | Słubice, LO | ? | 62 | Kobrzyńska Bożena | ? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
? | 61 | Bryl Andrzej | ? | 0 | -- | 0 | -- | 0 | |||
21 | K | Koszalin, I LO | ? | 63 | Gręźlikowski W | ? | 10 | -- | 0 | 16 | 26 |
? | 64 | Kotecki Andrzej | ? | 16 | 6 | 0 | 26 | 48 | |||
? | 65 | Krasnotowska Danuta | ? | 14 | -- | -- | 24 | 38 | |||
22 | K | Koszalin, TE | ? | 66 | Adamski Mirosław | ? | 20 | 20 | -- | -- | 40 |
? | 67 | Kloc Jerzy | ? | 14 | 2 | 6 | -- | 22 | |||
23 | K | Białogard, TME | ? | 68 | Diakun Andrzej | ? | 18 | 2 | 4 | 10 | 34 |
24 | K | Białogard, TME | ? | 69 | Holak Stefan | ? | 16 | 2 | 4 | 10 | 32 |
25 | K | Połczyn Zdrój, LO | ? | 70 | Użarowski A | ? | 0 | -- | -- | 16 | 16 |
26 | K | Połczyn Zdrój, LO | ? | 71 | Wojciechowski Lech | ? | 0 | -- | -- | 0 | 0 |
27 | K | Szczecinek, I LO | ? | 72 | Grunt Jacek | ? | 20 | -- | -- | 20 | 40 |
28 | P | Chodzież, LO | ? | 73 | Musolf Janusz | ? | 0 | -- | 8 | 6 | 14 |
29 | P | Czarnków, LO | ? | 74 | Furman Bogusław | ? | 14 | 6 | 0 | 14 | 34 |
30 | P | Łobżenica, I LO | ? | 75 | Felcyn Paweł | ? | 20 | -- | 4 | 26 | 50 |
31 | P | Trzcianka, LO | ? | 79 | Plowens Mariusz | ? | 6 | 0 | 2 | 12 | 20 |
? | 78 | Mazguła Andrzej | ? | 0 | 0 | 0 | 10 | 10 | |||
? | 77 | Borowik Mieczysław | ? | 6 | 0 | 2 | 10 | 18 | |||
? | 76 | Andrzejewski Henryk | ? | 6 | 0 | 6 | 16 | 28 | |||
32 | P | Wałcz, LO | ? | 88 | Sudał Anna | ? | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
? | 87 | Prąchyńska T | ? | -- | 0 | 0 | 16 | 16 | |||
? | 86 | Mospinek Janusz | ? | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | |||
? | 85 | Mila Jolanta | ? | -- | 0 | 0 | 14 | 14 | |||
? | 84 | Marmol Ryszard | ? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
? | 83 | Kaczmarek Janina | ? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
? | 82 | Gliszczyńska Alicja | ? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
? | 81 | Borkacha Elżbieta | ? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
? | 80 | Balicki Jerzy | ? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
33 | P | Złotów, LO | ? | 89 | Gniazdowski Marek | ? | 0 | 0 | 0 | -- | 0 |
? | 90 | Olejnik Bogusław | ? | 0 | 0 | 0 | -- | 0 | |||
34 | Z | Zielona Góra, I LO | ? | 95 | Urbański Krzysztof | ? | 14 | -- | 0 | 0 | 14 |
? | 94 | Sołtysiak Marek | ? | 14 | -- | 0 | 0 | 14 | |||
? | 93 | Radomski Andrzej | ? | 14 | 6 | 0 | 0 | 20 | |||
? | 92 | Misiek Waldemar | ? | 20 | -- | 0 | 0 | 20 | |||
? | 91 | Cichocki Zbigniew | ? | 12 | 6 | 0 | 0 | 18 | |||
35 | Z | Zielona Góra, VII LO | ? | 107 | Obuch Piotr | ? | 12 | 8 | 0 | 6 | 26 |
? | 108 | Ostafiński Lech | ? | 12 | 4 | 0 | 18 | 34 | |||
? | 109 | Stanglewicz Ryszard | ? | 12 | 10 | 0 | 18 | 40 | |||
? | 110 | Swięcicki Jerzy | ? | 20 | 4 | 8 | 26 | 58 | |||
? | 111 | Szarabajko Bogumił | ? | 12 | 10 | -- | 14 | 36 | |||
? | 112 | Szponer Krzysztof | ? | 20 | 12 | 0 | 26 | 58 | |||
? | 113 | Wójcik Bogumił | ? | 16 | 6 | 0 | 18 | 40 | |||
? | 114 | Zieliński Zbigniew | ? | 18 | 0 | 8 | 28 | 54 | |||
? | 106 | Matuszewski Zygmunt | ? | 14 | 10 | 0 | 18 | 42 | |||
? | 105 | Kulesza Włodzimierz | ? | 18 | 4 | 8 | 22 | 52 | |||
? | 104 | Kowalczyk Wiesław | ? | 16 | 10 | 0 | 16 | 42 | |||
? | 96 | Bajko Jwona | ? | 16 | 2 | 0 | 20 | 38 | |||
? | 97 | Bresińska Renata | ? | 0 | 6 | 0 | 18 | 24 | |||
? | 98 | Ciszewski Mirosław | ? | 12 | 12 | 0 | 6 | 30 | |||
? | 99 | Daraszkiewicz Mirosław | ? | 14 | 12 | 0 | 0 | 26 | |||
? | 100 | Gandera Mariusz | ? | 18 | -- | 8 | 4 | 30 | |||
? | 101 | Horowski Maciej | ? | 20 | 4 | 8 | 14 | 46 | |||
? | 102 | Hugiel Marek | ? | 12 | 8 | 0 | 0 | 20 | |||
? | 103 | Janas Tadeusz | ? | 14 | 6 | 8 | 14 | 42 | |||
36 | Z | Zielona Góra, ZSEl. | ? | 120 | Wasik Roman | ? | 12 | 8 | 0 | 12 | 32 |
? | 119 | Pietrzak Marian | ? | 14 | 0 | 0 | 16 | 30 | |||
? | 118 | Pietrzak Arkadiusz | ? | 6 | 8 | 0 | 14 | 28 | |||
? | 117 | Kubiak Roman | ? | 20 | 4 | -- | 14 | 38 | |||
? | 116 | Jabłonka Krzysztof | ? | 14 | 4 | -- | 16 | 34 | |||
? | 115 | Ankudowicz Wojciech | ? | 20 | 18 | 0 | 10 | 48 | |||
37 | Z | Krosno Odrz., LO | Roman Chorzępa | 126 | Michałowski Mariusz | ? | 0 | 0 | -- | 0 | 0 |
125 | Łytkowska Bożena | ? | 0 | 0 | -- | 0 | 0 | ||||
124 | Kustra Mirosława | ? | 0 | 2 | -- | 0 | 2 | ||||
123 | Kowoń Krzysztof | ? | 0 | 8 | -- | 0 | 8 | ||||
122 | Jóźwicki Dariusz | ? | 0 | 0 | -- | 0 | 0 | ||||
121 | Dworzecki Janusz | ? | 0 | 0 | -- | 0 | 0 | ||||
38 | Z | Nowa Sól, LO | ? | 127 | Wiernik Irena | ? | -- | 0 | 0 | -- | 0 |
39 | Z | Słubice, LO | ? | 128 | Cymorek Elżbieta | ? | 0 | 0 | -- | -- | 0 |
40 | Z | Świebodzin, LO | ? | 129 | Szumski Jan | ? | 20 | 4 | 0 | 20 | 44 |
41 | Z | Szprotawa, LO | ? | 132 | Lachowicz Krystyna | ? | 0 | 2 | 0 | 18 | 20 |
? | 131 | Kasperska Teresa | ? | 0 | 2 | 0 | 16 | 18 | |||
? | 130 | Gramś Marek | ? | 0 | 4 | 0 | 16 | 20 | |||
42 | Z | Żagań, LO | ? | 133 | Litwin Wojciech | ? | 0 | 4 | 10 | 18 | 32 |
? | 134 | Sowa Wiesław | ? | 0 | 4 | 10 | 18 | 32 | |||
? | 135 | Tymczyszyn Andrzej | ? | 0 | 4 | 10 | 18 | 32 | |||
43 | Z | Żary, TCh. | ? | 136 | Baczyński Adam | ? | 0 | 0 | -- | 0 | 0 |
? | 137 | Jarmicki Stanisław | ? | 0 | 2 | -- | 0 | 2 | |||
? | 138 | Karmiński Konrad | ? | 0 | 0 | 2 | 12 | 14 |
LSz - liczba szkół, w - województwo: g - gorzowskie, k - koszalińskie, p - pilskie, s - szczecińskie, z - zielonogórskie, LZ - liczba zawodników, kl. - klasa
? - brak danych, -- - brak zadania, --- - brak ucznia w dalszej części zawodów;
Tn, Dn - (gdzie n - numer zadania) punktacja za zadania teoretyczne (T) i doświadczalne (D) zawodów I stopnia
S-1 - suma punktów za zadania części pierwszej stopnia I zawodów, S-I - suma punktów za zadania części 1 i 2 części zawodów I stopnia;
Minimum kwalifikujące do zawodów teoretycznych II stopnia - 26 punktów na 100 możliwych.
(76 zakwalifikowanych na 138 biorących udział w zawodach I stopnia I).
Opracował sekretarz KO OF w Szczecinie - dr Tadeusz M.Molenda
Wykonanie: J.Puczko