ZOBACZ TEŻ

L OLIMPIADA FIZYCZNA 2000/2001 - II stopień, OKRĘG SZCZECIŃSKI - WYNIKI

LSzWSzkołaNauczycielLZZawodnik kl.S-IT1T2T3DS-IIPoz.III
1 Z Szczecin, V LO Hanna Bartnik 1 Biedunkiewicz Paweł 3 117 0 4 3 --- 7 0
Lilianna Stochmal 9 Świtoń Piotr 4 170 6 20 8 10 44 73
8 Dębski Marcin 4 109 0 4 0 --- 4 0
Hanna Bartnik 7 Zych Anna 2 157 0 0 0 --- 0 0
6 Wośko Radosław 2 155 0 2 0 --- 2 0
5 Rogaś Karol 3 112 12 0 0 --- 12 0
4 Polak Piotr 2 147 0 0 3 --- 3 0
3 Kutesko Paweł 2 149 2 8 1 --- 11 0
2 Tylenda Tomasz 2 123 2 0 0 --- 2 0
Lilianna Stochmal 10 Zaleski Michał 4 128 11 4 9 14 38 95
2 Z Szczecin, ZSE-E Krzysztof Łyszczek 11 Klepacki Adam 3 113 0 6 10 6 22 0
3 Z Choszczno, LO B.Widła 12 Mońka Marcin 4 102 0 6 0 --- 6 0
4 Z Stargard Szczec., LO 1 H.Baraniak 13 Dęga Grzegorz 4 116 4 13 2 11 30 0
14 Geszke Wojciech 4 105 2 4 3 --- 9 0
15 Kormański Jarosław 4 161 2 9 3 --- 14 0
5 Z Stargard Szczec., ZSZ 1 J.Bobrowski 18 Żendełek Grzegorz 5 149 2 10 6 0 18 0
17 Wołk Paweł 3 131 0 0 4 --- 4 0
16 Stępień Piotr 3 129 0 0 2 --- 2 0
6 Z Koszalin, I LO S.Turowski 24 Szparaga Łukasz 3 123 0 18 5 6 29 0
23 Maćkowiak Michał 3 121 5 0 5 --- 10 0
22 Kołodziejska Ewa 3 135 2 4 1 --- 7 0
21 Kiełczewski Jakub 3 127 3 0 0 --- 3 0
M.Bieńkowska 20 Zinka Wojciech 4 135 8 17 2 31 58 31
19 Czekaj Łukasz 4 147 14 13 17 18 62 24 F
7 Z Koszalin, ZSE-E W.Grężlikowski 25 Lipiecki Michał 5 116 8 13 12 29 62 23 F
8 L Gorzów Wlkp., II LO Bogumiła Jankowska 26 Raciborski Tomasz 4 135 2 2 2 --- 6 0
27 Śliwa Łukasz 4 140 0 12 5 10 27 0
9 L Gorzów Wlkp., ZSTiO TEl K. Koziołek 28 Polewski Krzysztof 5 95 0 2 2 --- 4 0
10 L Zielona Góra, I LO A.Maciejewski 29 Chudziński Piotr 4 162 1 12 20 17 50 53 F
11 L Zielona Góra, V LO Józef Sozański 31 Szajna Tomasz 3 149 9 1 7 24 41 86
30 Powałowski Piotr 3 158 10 18 20 26 74 5 9, L
12 L Zielona Góra, VII LO Ryszard Golczak 32 Mięsiak Monika 4 111 0 2 0 --- 2 0
33 Sobolewski Grzegorz 3 99 3 7 3 --- 13 0
13 L Zielona Góra, LO w ZSE B.Jakubaszek 34 Rudzik Ireneusz 4 132 0 5 0 --- 5 0
14 L Krosno Odrz., ZSOiZ Roman Chorzępa 35 Przybytek Jakub 3 134 0 2 1 --- 3 0
15 L Szprotawa, LO Teodora Rusak 36 Freszko Bogusław 4 122 0 5 2 --- 7 0
37 Wlazło Robert 4 120 0 6 0 --- 6 0
38 Włodarczyk Marcin 4 119 0 5 6 --- 11 0
Waldemar Kobus 39 Jaśków Marcin 4 104 8 13 1 22 44 74
Objaśnienia:

LSz - liczba szkół, w - województwo: g - gorzowskie, k - koszalińskie, p - pilskie, s - szczecińskie, z - zielonogórskie, l - lubuskie, z - zachodniopomorskie, LZ - liczba zawodników, kl. - klasa,

- brak danych, -- - brak zadania, --- - brak ucznia w dalszej części zawodów;

Tn, D - (gdzie n- numer zadania) punktacja za zadania teoretyczne (T) i doświadczalne (D) zawodów I stopnia

Minimum kwalifikujące do zawodów doświadczalnych II stopnia - 16 punktów na 60 możliwych.

(13 zawodników zakwalifikowanych do części doświadczalnej na 39 biorących udział w części teoretycznej.)

Poz. - klasyfikacja na liście ogólnokrajowej po zawodach II stopnia.

III - klasyfikacja po zawodach finałowych; L - laureat, F - finalista ( laureatów XXV OF, 3 finalistów.)

Opracował sekretarz KO OF w Szczecinie - dr Tadeusz M.Molenda

Wykonanie: J.Puczko

metin2 pvp counter strike mt2 silkroad pvp metin2 pvp knight pvp metin2 indir metin2 pvp indir metin2 pvp serverler mt2 pvp serverler pvp serverler pvp indir google reklam reklam firmasi adwords reklam mt2 pvp mt2 msn show