ZOBACZ TEŻ

L OLIMPIADA FIZYCZNA 2000/2001 - I stopień, OKRĘG SZCZECIŃSKI - WYNIKI

LSzWSzkołaNauczycielLZZawodnik kl.S-1T1T2T3D1D2D3S-I
1 Z Szczecin, III LO Ryszard Kazior 1 Samek Ireneusz 4 30 -- -- 2 -- 20 16 68
2 Z Szczecin, V LO Liliana Stochmal 13 Gralak Aleksander 4 60 19 -- 12 -- 30 -- 121
14 Koreń Mateusz 3 35 --- --- --- --- --- --- 35
15 Michniewicz Michał 2 37 --- --- --- --- --- --- 37
16 Sajkowski Robert 3 16 --- --- --- --- --- --- 16
17 Skrzypek Maciej 3 35 --- --- --- --- --- --- 35
18 Skrzypek Piotr 2 35 --- --- --- --- --- --- 35
19 Startek Mateusz 3 48 --- --- --- --- --- --- 48
20 Świtoń Piotr 4 60 20 9 8 -- 33 40 170
21 Zaleski Michał 4 54 20 3 12 19 20 -- 128
12 Dębski Marcin 4 53 20 -- 12 -- 24 -- 109
11 Cichocki Tomasz ? 38 --- --- --- --- --- --- 38
Hanna Bartnik 2 Biedunkiewicz Paweł 3 53 -- 12 16 18 -- 18 117
3 Tylenda Tomasz 2 59 -- 10 20 10 24 -- 123
4 Kutesko Paweł 2 59 18 16 20 12 24 -- 149
5 Niewiarowska Anna 4 52 -- -- 20 17 -- 19 108
6 Paczewski Maciej 3 60 --- --- --- --- --- --- 60
7 Polak Piotr 2 59 20 10 20 12 26 -- 147
8 Rogaś Karol 3 54 -- 10 6 21 -- 21 112
9 Wośko Radosław 2 59 19 16 20 15 26 -- 155
10 Zych Anna 2 52 20 16 20 17 -- 32 157
3 Z Szczecin, VI LO Edward Szufranowicz 23 Urbanowicz Jakub 2 24 -- -- 0 16 -- 6 46
22 Osak Jacek 4 22 -- -- 8 11 -- 13 54
4 Z Szczecin, VIII LO Beata Kwaczyńska 24 Frątczak Rafał 4 5 3 -- 2 -- -- -- 10
5 Z Szczecin, IX LO K.Bilewska 25 Barcikowski Michał 4 22 --- --- --- --- --- 15 37
6 Z Szczecin, XIII LO Ewa Błaszkowska 26 Sajdak Daniel 3 9 --- --- --- --- --- --- 9
7 Z Szczecin, ZSE-E Danuta Podgórska 31 Wróblewski Marek 4 28 -- 10 10 6 -- 10 64
30 Stępień Maciej 4 24 -- 10 10 -- -- -- 44
29 Bluma Adam 4 24 -- 10 10 -- -- -- 44
Krzysztof Łyszczek 28 Sokół Sławomir 3 37 -- --- --- --- --- --- 37
27 Klepacki Adam 3 37 4 19 19 19 -- 15 113
8 Z Choszczno, LO Barbara Widła 35 Mońka Marcin 4 51 8 -- 2 -- 22 19 102
34 Ligowski Łukasz 4 42 8 -- -- -- 26 13 89
Bożena Rakowska 33 Jancewicz Łukasz 3 45 8 --- --- 13 -- 11 77
32 Badsung Radosław 3 50 8 -- -- 12 -- 16 86
9 Z Dębno., LO A.Zadroziński 36 Sławnikowski Tomasz 4 34 -- -- -- -- 11 16 61
10 Z Stargard Szczec., LO 1 Halina Baraniak 37 Dęga Grzegorz 4 52 -- -- 20 28 -- 16 116
38 Geszke Wojciech 4 37 -- 13 20 21 -- 14 105
39 Kormański Jarosław 4 49 18 12 20 32 -- 30 161
11 Z Stargard Szczec., ZSZ 1 Jan Bobrowski 46 Żendełek Grzegorz 3 56 20 7 20 20 26 --- 149
45 Wołk Paweł 3 49 20 14 20 17 -- 11 131
44 Szyguliński Piotr 3 47 2 12 -- -- 5 -- 66
43 Stępień Piotr 3 55 1 16 20 25 -- 12 129
42 Obuchowski Przemysław 3 48 2 10 -- -- 14 12 86
41 Kościelniak Łukasz 3 50 2 10 -- -- 14 -- 76
40 Cichoń Piotr 3 43 4 10 0 16 -- 15 88
12 Z Szczecinek, LO 1 Krystyna Leśny 47 Judek Jarosław 4 38 20 12 2 -- 22 15 109
48 Kabat Tadeusz 4 39 1 10 3 -- 20 11 84
13 Z Świnoujście, LO 1 B.Andrzejczyk 49 Kwiecień Grzegorz 2 56 20 16 20 19 -- 20 151
14 Z Świnoujście, LO LOGOS S.Sroka 50 Dubaniewicz Rafał 3 21 --- --- --- --- --- --- 21
15 Z Trzebiatów, LO R.Zajfert 51 Macyński Jan 4 34 1 -- 2 -- 12 9 58
16 Z Koszalin, I LO Stefan Turowski 59 Szparaga Łukasz 3 42 20 12 -- -- 30 19 123
58 Maćkowiak Michał 3 44 20 12 -- -- 26 19 121
57 Kołodziejska Ewa 3 37 20 12 20 -- 28 18 135
56 Kiełczewski Jakub 3 40 20 16 -- -- 30 21 127
Maria Kłysz 55 Stawiński Piotr 2 43 2 -- 12 -- 15 16 88
Mirosława Bieńkowska 54 Zinka Wojciech 4 52 20 16 16 18 -- 13 135
53 Szypowski Marcin 4 51 --- --- --- --- --- --- 51
52 Czekaj Łukasz 4 54 20 20 15 -- 15 23 147
17 Z Koszalin, Prywatne LO M.Karasowska 60 Krukowska Katarzyna 3 22 -- 2 -- -- -- 7 31
18 Z Koszalin, ZSE-E W.Grężlikowski 61 Lipiecki Michał 5 56 20 -- 4 18 -- 18 116
19 Z Białogard, LO B.Kadłubowska 62 Jacewicz Przemysław 3 43 --- --- --- --- --- --- 43
20 L Gorzów Wlkp., II LO Bogumiła Jankowska 66 Śliwa Łukasz 4 55 20 8 20 21 -- 16 140
65 Raciborski Tomasz 4 50 20 8 20 21 -- 16 135
64 Hełmiak Krzysztof 4 46 --- --- --- --- --- --- 46
63 Bachnik Wiktor 4 24 --- --- --- --- --- --- 24
21 L Gorzów Wlkp., IV LO S.Zenobiusz 67 Gajtupen Krzysztof 3 20 -- -- -- 8 -- 18 46
22 L Gorzów Wlkp., ZSTiO TEl K. Koziołek 68 Polewski Krzysztof 5 46 2 10 0 20 -- 17 95
23 L Zielona Góra, I LO Andrzej Maciejewski 76 Chudziński Piotr 4 48 20 19 20 17 -- 38 162
T.Mierzyński 77 Fedyczak Jakub 4 27 20 -- -- 15 -- -- 62
78 Kotyza Michał 4 25 20 -- -- -- -- -- 45
79 Ksel Arkadiusz 1 16 --- --- --- --- --- --- 16
??? 80 Stożek Anna 3 36 --- --- --- --- --- --- 36
Arleta Hołowacz 75 Szczęśniewski Patryk 3 21 14 10 4 6 -- 10 65
74 Staszczuk Piotr 3 32 -- 10 4 4 -- 9 59
73 Sawicki Marcin 3 29 --- --- --- --- --- --- 29
72 Monit Michał 1 26 --- --- --- --- --- --- 26
71 Józiniak Iwona 3 24 --- --- --- --- --- --- 24
70 Bac Maciej 3 32 -- 10 4 -- -- 9 55
69 Andrzejczyk Łukasz 3 33 -- 10 4 -- -- 8 55
24 L Zielona Góra, IV LO Jan Pawlak 82 Zarzycki Onigiusz 4 25 -- -- 5 22 -- 19 71
81 Kondrad Łukasz 4 22 --- --- --- --- --- 19 41
25 L Zielona Góra, V LO Urszula Kobus 83 Gocłowski Paweł 3 58 --- --- --- --- --- --- 58
84 Pszona Paweł 3 36 -- -- -- 17 -- 7 60
Józef Sozański 85 Powałowski Piotr 3 60 20 19 10 -- 17 32 158
86 Szajna Tomasz 3 52 20 20 20 -- 14 23 149
26 L Zielona Góra, VII LO Ryszard Golczak 89 Żmijowski Daniel 4 35 14 -- -- 16 -- 17 82
88 Sobolewski Grzegorz 3 44 18 4 -- 16 -- 17 99
87 Mięsiak Monika 4 45 18 10 -- 16 -- 22 111
27 L Zielona Góra, LO w ZSE B.Jakubaszek 90 Rudzik Ireneusz 4 49 20 -- 20 26 -- 17 132
28 L Międzyrzecz, LO Izabela Jednorowicz 91 Kaminiarczyk Hubert 3 36 0 0 0 22 5 -- 63
92 Maj Magda 2 5 --- --- --- --- --- --- 5
93 Niewieczerzał Piotr ? 10 2 -- 0 -- -- -- 12
94 Walicki Krzysztof 4 2 2 -- 6 11 -- -- 21
29 L Krosno Odrz., ZSOiZ Roman Chorzępa 95 Przybytek Jakub 3 47 20 10 18 23 -- 16 134
30 L Nowa Sól, LO Ewa Jeżewska 97 Rogoda Radek 3 16 --- --- --- --- --- --- 16
96 Parzyszek Wojtek 3 14 --- --- --- --- --- --- 14
31 L Nowa Sól, ZSMiB ??? 98 Wanias Rafał 2 0 --- --- --- --- --- --- 0
32 L Szprotawa, LO Teodora Rusak 104 Zemlak Kamil 3 40 --- --- --- --- --- --- 40
103 Włodarczyk Marcin 4 51 1 6 12 29 -- 20 119
102 Wlazło Robert 4 48 1 6 12 28 -- 25 120
101 Piechocki Andrzej 3 41 --- --- --- --- --- --- 41
100 Freszko Bogusław 4 50 1 6 12 28 -- 25 122
99 Doligalski Michał 4 52 1 6 12 -- 16 13 100
33 L Sulechów, LO T.Sławomir 105 Ładoń Jolanta 1 1 --- --- --- --- --- --- 1
34 L Sulechów, ZSZ M.Korzyb 106 Bęczkowski Daniel 2 7 --- --- --- --- --- --- 7
G.Mackiewicz 107 Kuskowski Łukasz 4 27 1 4 0 -- 2 12 46
35 L Świebodzin, ZSO S.Pawlak 113 Wakiewicz Maciej 4 22 --- --- --- --- --- --- 22
112 Pychowska Agata 4 23 4 -- 2 -- -- 9 38
111 Klukowski Michał 2 9 --- --- --- --- --- --- 9
Janusz Szczerban 110 Węgrzynowski Cezary 2 17 -- -- 3 -- -- -- 20
109 Suchecki Jędrzej 3 25 --- --- --- --- --- --- 25
108 Siewruk Agata 3 25 2 -- 4 -- 21 5 57
36 L Świdwin, LO w ZS Irena Deniszczuk 116 Jabłoński Patryk 3 43 19 -- -- -- 10 6 78
115 Jabłońska Matylda 3 44 19 -- -- -- 10 7 80
114 Hryniewicz Grzegorz 3 47 19 -- 0 -- 12 6 84
37 L Żagań, ZSO ??? 117 Matak Michał 3 27 -- 4 -- 15 -- 5 51
Mirosław Augustyniak 118 Marański Wojciech 1 43 --- --- --- --- --- --- 43
119 Śmierzchowski Damian 2 20 --- --- --- --- --- --- 20
38 L Żagań, LO w ZST-H Agnieszka Stachura 122 Wojciech Michał 4 3 --- --- --- --- --- --- 3
121 Makowski Łukasz 4 24 --- --- --- --- --- --- 24
120 Białkowski Marcin ? 8 --- --- --- --- --- --- 8
39 L Żagań, ZSM Zbigniew Wróblewski 123 Tokarz Maciej 2 33 2 4 0 12 -- 5 56
40 L Żary, LO Waldemar Kobus 124 Jaśków Marcin 4 46 -- 6 13 18 -- 21 104
125 Kurzydło Izabela 4 13 0 -- 2 9 -- 15 39
41 L Żary, SLO Teresa Nowak 126 Radziszewski Adam 3 37 --- --- --- --- --- --- 37
127 Tyrański Piotr 3 48 --- --- --- --- --- --- 48
128 Waśko Łukasz ? 45 --- --- --- --- --- --- 45
Objaśnienia:

LSz - liczba szkół, w - województwo: l - lubuskie, z - zachodniopomorskie, LZ - liczba zawodników, kl. - klasa

? - brak danych, -- - brak zadania, --- - brak ucznia w dalszej części zawodów;

Tn, Dn - (gdzie n - numer zadania) punktacja za zadania teoretyczne (T) i doświadczalne (D) zawodów I stopnia

S-1 - suma punktów za zadania części pierwszej stopnia I zawodów, S-I - suma punktów za zadania części 1 i 2 części zawodów I stopnia;

Minimum kwalifikujące do zawodów teoretycznych II stopnia - 95 punktów na 200 możliwych.

(44 zakwalifikowanych na 128 biorących udział w zawodach I stopnia I).

Opracował sekretarz KO OF w Szczecinie - dr Tadeusz M.Molenda

Wykonanie: J.Puczko

metin2 pvp counter strike mt2 silkroad pvp metin2 pvp knight pvp metin2 indir metin2 pvp indir metin2 pvp serverler mt2 pvp serverler pvp serverler pvp indir google reklam reklam firmasi adwords reklam mt2 pvp mt2 msn show