LSz | W | Szkoła | Nauczyciel | LZ | Zawodnik | kl. | S-1 | T1 | T2 | T3 | D1 | D2 | D3 | S-I |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23 | Z | Szczecinek, ZSO 1 | Krystyna Leśny | 63 | Sarga Ireneusz | 4 | 39 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 39 |
2 | Z | Szczecin, V LO | Henryk Galus | 6 | Jarmołowicz Marcin | 4 | 17 | 19 | 9 | -- | -- | 12 | 16 | 73 |
7 | Kładna Katarzyna | 4 | 26 | 0 | 9 | -- | -- | 12 | 16 | 63 | ||||
8 | Krzykacz Adam | 4 | 14 | 4 | -- | -- | -- | 12 | 16 | 46 | ||||
9 | Lipnicki Michał | 4 | 31 | 0 | 9 | -- | -- | 12 | 16 | 68 | ||||
10 | Żakowska Justyna | 4 | 23 | 19 | 4 | -- | -- | 14 | 10 | 70 | ||||
Lilianna Stochmal | 11 | Dułak Mariusz | 4 | 32 | 20 | 19 | 18 | -- | 17 | 29 | 135 | |||
12 | Gralak Aleksander | 3 | 44 | 20 | 20 | 18 | -- | 16 | 24 | 142 | ||||
13 | Kalinowski Piotr | 3 | 20 | 4 | 1 | -- | 26 | 14 | -- | 65 | ||||
14 | Lech Szymon | 3 | 47 | 19 | 20 | 19 | 30 | 17 | -- | 152 | ||||
15 | Świtoń Piotr | 3 | 47 | 20 | 20 | 19 | -- | 17 | 27 | 150 | ||||
16 | Zalewski Michał | 3 | 40 | 16 | 20 | 19 | -- | 16 | 24 | 135 | ||||
3 | Z | Szczecin, VI LO | Aneta Mika | 17 | Mazurewicz Józef | 4 | 50 | 20 | 20 | 19 | 13 | 13 | -- | 135 |
Edward Szufranowicz | 18 | Rzeczycki Tomasz | 4 | 42 | 19 | 15 | 4 | -- | 13 | 24 | 117 | |||
2 | Z | Szczecin, V LO | Henryk Galus | 5 | Fjałkowski Witold | 4 | 15 | 4 | -- | -- | -- | 13 | 16 | 48 |
4 | Brzeska Anna | 4 | 28 | 0 | 9 | -- | -- | 12 | 16 | 65 | ||||
3 | Niewiarowska Anna | 3 | 29 | 20 | 19 | 19 | -- | 12 | -- | 99 | ||||
22 | Z | Szczecinek, ZSO 1 | Krystyna Leśny | 62 | Kabat Andrzej | 4 | 36 | 4 | 12 | 2 | 26 | 13 | -- | 93 |
21 | Z | Szczecinek, SLO | Krystyna Jagielska | 61 | Jagielska Aleksandra | 4 | 41 | 20 | 18 | 19 | 17 | 18 | -- | 133 |
20 | Z | Koszalin, ZSE-E | W.Grężlikowski | 60 | Lipiecki Michał | 4 | 32 | 18 | 20 | 0 | -- | 9 | 18 | 97 |
19 | Z | Koszalin, I LO | Stefan Turowski | 59 | Sparaga Łukasz | 2 | 30 | 19 | 20 | 4 | -- | 31 | 20 | 124 |
58 | Maksymiuk Mateusz | 4 | 40 | 7 | 20 | 19 | 19 | -- | -- | 105 | ||||
57 | Maćkowiak Michał | 2 | 30 | 19 | 20 | 2 | -- | 32 | 27 | 130 | ||||
Mirosława Bieńkowska | 56 | Czekaj Łukasz | 3 | 54 | 19 | 20 | 19 | 31 | 19 | -- | 162 | |||
Maria Kłysz | 55 | Heync Tomasz | 4 | 32 | 19 | -- | -- | 22 | 12 | -- | 85 | |||
18 | Z | Trzebiatów, LO | R. Zajfert | 54 | Macyński Jan | 3 | 15 | -- | 1 | 0 | 8 | 17 | -- | 41 |
17 | Z | Świnoujście, SLO | Wojciech Lech | 53 | Śliwiński Piotr | ? | 35 | 5 | -- | -- | -- | -- | -- | 40 |
52 | Dybowski Łukasz | ? | 30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 30 | ||||
1 | Z | Szczecin, III LO | Ryszard Kazior | 1 | Samek Ireneusz | 3 | 27 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 27 |
2 | Z | Szczecin, V LO | Hanna Bartnik | 2 | Biedunkiewicz Paweł | 2 | 37 | 19 | 19 | 18 | -- | 9 | 20 | 122 |
4 | Z | Szczecin, VIII LO | Beata Kwaczyńska | 19 | Frątczak Rafał | 3 | 12 | 0 | -- | -- | 5 | -- | 2 | 19 |
20 | Kucner Krzysztof | 3 | 8 | 0 | -- | -- | 12 | -- | -- | 20 | ||||
16 | Z | Świnoujście, LO LOGOS | S. Sroka | 51 | Borowiec Bartosz | 4 | 25 | 5 | 16 | -- | 10 | 12 | -- | 68 |
11 | Z | Myślibórz, ZS | E.Szymańska | 38 | Draczyńska Marka | 3 | 7 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7 |
39 | Tomczyk Karolina | 3 | 7 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7 | ||||
12 | Z | Nowogard, II LO | Zuzanna Kondratowicz | 40 | Grad Grzegorz | 4 | 38 | 3 | 9 | 2 | -- | 10 | 34 | 96 |
13 | Z | Stargard Szcz., LO 1 | Aleksandra Olejnik | 41 | Cielecka Maria | 4 | 26 | 2 | -- | -- | -- | -- | 15 | 43 |
42 | Krzyżanowska Krystyna | 4 | 27 | -- | -- | -- | 18 | -- | 14 | 59 | ||||
E.Duda | 43 | Kowalski Przemysław | ? | 20 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20 | |||
44 | Kuśmierzak Joanna | 4 | 40 | 20 | 20 | 3 | -- | 9 | 27 | 119 | ||||
45 | Woronkowicz Małgorzata | 4 | 33 | 20 | 20 | 0 | 22 | -- | 29 | 124 | ||||
46 | Woźniak Marcin | ? | 31 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 31 | ||||
Halina Baraniak | 47 | Dęga Grzegorz | 3 | 17 | 17 | 20 | 19 | -- | 12 | 19 | 104 | |||
48 | Kormański Jarosław | 3 | 16 | 4 | 5 | 17 | -- | 13 | 19 | 74 | ||||
14 | Z | Stargard Szcz., LO 2 | Renata Frąckowiak | 49 | Wojewski Paweł | ? | 20 | 4 | 18 | 0 | -- | -- | 15 | 57 |
15 | Z | Stargard Szacz., ZSZI | ??? | 50 | Żendełek Grzegorz | ? | 37 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 37 |
11 | Z | Myślibórz, ZS | E.Szymańska | 37 | Czarnak Joanna | 3 | 9 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 9 |
10 | Z | Gryfino, ZSO 1 | R.Sochaj | 36 | Pawlicz Dariusz | 4 | 6 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 6 |
35 | Kuczma Michał | 4 | 12 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12 | ||||
4 | Z | Szczecin, VIII LO | Beata Kwaczyńska | 21 | Twaróg Maciej | 3 | 10 | 0 | -- | -- | 6 | -- | -- | 16 |
5 | Z | Szczecin, IX LO | Bilewska | 22 | Barcikowski Michał | 3 | 19 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19 |
Agnieszka Zakrzewska | 23 | Sakowski Paweł | 4 | 48 | 16 | 20 | 0 | 16 | -- | 18 | 118 | |||
6 | Z | Szczecin, XIV LO | A.Uchniewski | 24 | Bajowski Piotr | 1 | 8 | -- | 0 | -- | 4 | -- | 4 | 16 |
Irena Rojek | 25 | Mikucki Michał | 4 | 45 | 15 | 20 | 20 | -- | 13 | -- | 113 | |||
26 | Pokonieczny Krzysztof | 4 | 43 | 15 | 20 | 20 | 16 | 13 | -- | 127 | ||||
7 | Z | Szczecin, ZSE-E | Zbigniew Słówko | 27 | Barczyk Damian | 5 | 39 | 19 | 8 | 0 | -- | 13 | 21 | 100 |
8 | Z | Choszczno, ZS | Barbara Widła | 28 | Adamarek Tomasz | 4 | 33 | 20 | 6 | -- | 23 | 13 | -- | 95 |
9 | Z | Dębno, LO | Andrzej Zadroziński | 34 | Sławnikowski Tomasz | 3 | 40 | 1 | 3 | 0 | 16 | 12 | -- | 72 |
8 | Z | Choszczno, ZS | Barbara Widła | 33 | Piotrowski Remigiusz | 4 | 43 | 20 | 15 | -- | 20 | 13 | -- | 111 |
32 | Mońka Marcin | ? | 36 | 19 | 4 | -- | 21 | -- | -- | 80 | ||||
31 | Mizgała Anna | ? | 14 | 0 | 7 | -- | -- | 13 | -- | 34 | ||||
30 | Ligowski Łukasz | 3 | 36 | 19 | 5 | -- | 17 | -- | -- | 77 | ||||
29 | Kosierkiewicz Alicja | 4 | 30 | 4 | 3 | 0 | -- | -- | -- | 37 | ||||
36 | L | Szprotawa, LO | Teodora Rusak | 93 | Włodarczyk Marcin | 3 | 41 | 19 | 20 | 9 | -- | 6 | 27 | 122 |
92 | Wlazło Robert | 3 | 41 | 19 | 20 | 9 | -- | 6 | 30 | 125 | ||||
91 | Marszalik Tomasz | 4 | 35 | 19 | 19 | 9 | -- | 6 | 22 | 110 | ||||
90 | Fraszko Bogusław | 3 | 34 | 19 | 19 | 9 | -- | 6 | 25 | 112 | ||||
89 | Doligalski Michał | 3 | 29 | 0 | 20 | 9 | -- | 6 | 18 | 82 | ||||
35 | L | Sulechów, ZSZ | G.Mackiewicz | 88 | Bieszczak Radosław | 5 | 33 | 0 | 5 | 0 | -- | 10 | 13 | 61 |
34 | L | Nowa Sól, ZSE | W.Nowicki | 87 | Jakubowczak Anna | 3 | 25 | 0 | 0 | -- | -- | 9 | 10 | 44 |
33 | L | Nowa Sól, LO | Ewa Jeżewska | 86 | Stempel Sebastian | 4 | 28 | 19 | 6 | 2 | 31 | 20 | -- | 106 |
37 | L | Świebodzin, LO | S.Pawlak | 94 | Kalinowska Katarzyna | 4 | 17 | 19 | 5 | -- | -- | 8 | 17 | 66 |
95 | Pychowska Agata | 3 | 24 | 19 | 5 | -- | -- | 8 | 18 | 74 | ||||
38 | L | Żagań, ZSO | Andrzej Wołodkiewicz | 96 | Kaczmarek Kamil | ? | 36 | 14 | 9 | -- | 21 | 14 | -- | 94 |
42 | L | Żary, SLO | Teresa Nowak | 104 | Wieczorek Piotr | 3 | 32 | 19 | 20 | -- | -- | 18 | 16 | 105 |
41 | L | Żary, LO | Waldemar Kobus | 103 | Jaśków Marcin | 3 | 36 | 0 | 20 | -- | -- | 14 | 14 | 84 |
E.Tomczyk | 102 | Dereń Małgorzata | 4 | 22 | 20 | 20 | 19 | 24 | -- | -- | 105 | |||
40 | L | Żagań, ZST-H | Agnieszka Stachura | 101 | Kubabska Agnieszka | 3 | 7 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7 |
100 | Biernat Justyna | 3 | 8 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 8 | ||||
39 | L | Żagań, ZSM | Zbigniew Wróblewski | 99 | Kmiecik Krzysztof | 3 | 21 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | -- | 33 |
38 | L | Żagań, ZSO | Mirosław Augustyniak | 98 | Wałęcki Tomasz | 4 | 27 | 4 | 2 | 2 | 18 | -- | 9 | 62 |
Andrzej Wołodkiewicz | 97 | Filipiak Grzegorz | ? | 34 | 0 | 0 | -- | 18 | -- | 11 | 63 | |||
33 | L | Nowa Sól, LO | Ewa Jeżewska | 85 | Stefaniak Adam | 3 | 24 | 19 | 2 | -- | -- | -- | -- | 45 |
84 | Frąckiewicz Michał | 3 | 32 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 32 | ||||
32 | L | Międzyrzecz, LO | Izabela Jednorowicz | 83 | Niewieczerzał Piotr | ? | 13 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13 |
28 | L | Zielona Góra, IV LO | Jan Pawlak | 72 | Nożewski Przemysław | 4 | 26 | 0 | 6 | 4 | 26 | 12 | -- | 74 |
27 | L | Zielona Góra, I LO | Andrzej Maciejewski | 71 | Chudziński Piotr | 3 | 42 | 19 | 16 | 12 | 31 | 13 | -- | 133 |
Arleta Hołowacz | 70 | Okoniewski Wojciech | 4 | 30 | 20 | 15 | 0 | -- | 11 | 19 | 95 | |||
69 | Lew Łukasz | 4 | 33 | 20 | 15 | -- | -- | 14 | 22 | 104 | ||||
68 | Zając Michał | 4 | 31 | -- | 20 | -- | 26 | 16 | -- | 93 | ||||
67 | Szcześniewski Patryk | 2 | 17 | 20 | 14 | 2 | 12 | 16 | -- | 81 | ||||
26 | L | Gorzów Wlkp., IV LO | S.Zenobiusz | 66 | Balcerzak Adam | 4 | 43 | 5 | 19 | 2 | 14 | 15 | -- | 98 |
25 | L | Gorzów Wlkp., II LO | Bogumiła Jankowska | 65 | Zuj Grzegorz | 4 | 37 | 4 | 20 | -- | 12 | 14 | -- | 87 |
28 | L | Zielona Góra, IV LO | Jan Pawlak | 73 | Pelc Iga | 4 | 31 | 0 | 6 | -- | 26 | 12 | -- | 75 |
74 | Polanica Małgorzata | 4 | 28 | 0 | 6 | -- | -- | 12 | -- | 46 | ||||
32 | L | Międzyrzecz, LO | Izabela Jednorowicz | 82 | Banaś Marek | ? | 16 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16 |
31 | L | Krosno Odrz., LO i Z. | Roman Chorzępa | 81 | Przybytek Jakub | ? | 30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 30 |
30 | L | Gubin, LO | Anna Świtalska | 80 | Gzyl Kinga | 3 | 29 | 4 | 7 | 0 | 15 | 13 | -- | 68 |
79 | Sulikowski Daniel | 4 | 31 | 4 | 4 | -- | 15 | 13 | -- | 67 | ||||
29 | L | Zielona Góra, ZSEZ | Kmiećkowiak | 78 | Karnicki Krzysztof | ? | 2 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 2 |
77 | Dziekan Łukasz | 4 | 8 | 0 | 0 | 2 | 0 | 9 | 2 | 21 | ||||
28 | L | Zielona Góra, IV LO | Jan Pawlak | 76 | Zarzycki Onigiusz | 3 | 31 | 0 | 6 | 4 | 26 | 12 | -- | 79 |
75 | Rybiński Michał | ? | 17 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17 | ||||
24 | L | Gorzów Wlkp., I LO | Zbigniew Łuczka | 64 | Sowiński Tomasz | 4 | 49 | 20 | 14 | 19 | 27 | 20 | -- | 149 |
LSz - liczba szkół, w - województwo: l - lubuskie, z - zachodniopomorskie, LZ - liczba zawodników, kl. - klasa
? - brak danych, -- - brak zadania, --- - brak ucznia w dalszej części zawodów;
Tn, Dn - (gdzie n - numer zadania) punktacja za zadania teoretyczne (T) i doświadczalne (D) zawodów I stopnia
S-1 - suma punktów za zadania części pierwszej stopnia I zawodów, S-I - suma punktów za zadania części 1 i 2 części zawodów I stopnia;
Minimum kwalifikujące do zawodów teoretycznych II stopnia - 93 punktów na 200 możliwych.
(40 zakwalifikowanych na 104 biorących udział w zawodach I stopnia I).
Opracował sekretarz KO OF w Szczecinie - dr Tadeusz M.Molenda
Wykonanie: J.Puczko