ZOBACZ TEŻ

LIV OLIMPIADA FIZYCZNA 2004/2005 - I stopień, OKRĘG SZCZECIŃSKI - WYNIKI

LSzWSzkołaNauczycielLZZawodnik kl.S-1T1T2T3D1D2D3S-I
1 Z Szczecin, I LO Jacek Kwaśny 1 Perkowski Rafał 3 25 5 -- 6 8 16 -- 60
Jan Trzesiak 2 Otorowski Marcin 3 34 -- -- 1 29 -- 36 100
2 Z Szczecin, II LO Ryszard Pliński 6 Smug Tomasz 2 47 4 16 14 -- 20 28 129
7 Wawruszczak Maciej ? 32 1 -- 8 -- 20 23 84
5 Motyliński Tomasz 2 52 1 6 11 23 32 0 125
4 Lichota Jarosław 3 17 --- --- --- --- --- --- 17
3 Jakowczyk Marcin 3 34 --- --- --- --- --- --- 34
3 Z Szczecin, III LO Ryszard Kazior 8 Stankiewicz Marcin 2 10 1 -- 5 19 8 -- 43
4 Z Szczecin, V LO Lilianna Stochmal 13 Pabian Bartosz ? 25 --- --- --- --- --- --- 25
Janusz Kozłowski 12 Zieliński Łukasz 3 43 8 4 16 38 -- 38 147
Janusz Jura 10 Łyszczek Paweł 2 39 5 -- 5 35 -- 31 115
9 Denkiewicz Dawid 2 31 8 -- 18 26 -- 17 100
Janusz Kozłowski 11 Tytro Przemysław 3 40 5 4 17 29 -- 18 113
5 Z Szczecin, IX LO Bożena Łoś-Nowak 15 Wojtczuk Piotr 3 33 8 4 -- 31 34 -- 110
14 Łukawska Anna ? 23 --- --- --- --- --- --- 23
6 Z Szczecin, XIII LO Krzysztof Łyszczek 19 Regulski Wojciech 3 49 4 -- 6 37 -- 31 127
Tomasz Skowron 25 Sajkowski Jacek 3 36 1 12 -- 30 -- 30 109
26 Wójcik Krzysztof 1 35 0 12 -- 34 -- 26 107
22 Grzegorczyk Maciej 3 51 4 8 3 34 -- 33 133
21 Dulny Łukasz 2 35 19 16 2 16 20 -- 108
20 Andrzejewski Piotr 2 41 0 10 0 34 -- 25 110
24 Konieczny Arkadiusz 2 19 --- --- --- --- --- --- 19
Krzysztof Łyszczek 18 Kolasiński Jakub 3 53 4 8 2 -- -- 28 95
17 Bernatowicz Krzysztof 3 38 0 14 2 26 -- 34 114
Ewa Błaszkowska 16 Niewisiewicz Grzegorz 3 15 0 8 -- -- -- -- 23
Tomasz Skowron 23 Kąs Krzysztof 3 59 3 20 10 -- 32 36 160
7 Z Szczecin, ZS nr 5 Małgorzata Domżalska 27 Andruszkiewicz Paweł 2 11 --- --- --- --- --- --- 11
8 Z Goleniów, I LO Teresa Ginielewicz 28 Chilkiewicz Grzegorz 3 43 0 20 9 --- --- 32 104
9 Z Gryfice, LO Józef Wodnicki 29 Lech Angelika 3 15 -- 6 5 -- -- -- 26
10 Z Gryfino, ZSPng. nr 2 Dariusz Mróz 30 Ziembukowski Łukasz ? 13 --- --- --- --- --- --- 13
11 Z Łobez, LO Urszula Regulska 31 Siemczuk Grzegorz 3 37 0 12 --- 34 --- 35 118
12 Z Stargard, I LO A.Olejnik ? 32 Misztela Hubert 3 19 -- 8 4 -- -- 21 52
13 Z Świnoujście, STSG Wojciech Lech 33 Stankiewicz Bartosz 3 43 19 -- 15 -- 35 30 142
34 Szmeling Piotr 3 39 0 20 10 -- 30 30 129
14 Z Koszalin, I LO Stefan Turowski 41 Skrzyński Michał 3 36 -- 12 5 27 -- 31 111
44 Zmysłowski Marek 3 41 1 12 6 25 -- 35 120
42 Starzyński Paweł 3 19 -- 12 5 34 -- 38 108
43 Święcicki Sylwia 2 54 19 16 18 38 -- 40 185
Mirosława Bieńkowska 35 Rudziński Tomasz 3 29 -- 12 9 36 -- 32 118
Stefan Turowski 36 Jarzębski Paweł 3 42 -- 12 6 38 -- 36 134
37 Kapeluch Konrad 3 40 -- 12 4 -- 17 37 110
38 Romanowski Piotr ? 21 1 12 2 -- 15 29 80
39 Romański Piotr 3 42 0 12 5 -- 15 35 109
40 Rosiak Jakub 3 47 1 12 6 -- 17 35 118
15 Z Kołobrzeg, ZSO I LO Witold Grabowski 45 Janicki Tomasz 3 39 1 20 19 38 -- 10 127
16 Z Kołobrzeg, II LO Beata Grabowska 46 Czerniak Michał 2 42 0 4 12 38 34 -- 130
17 Z Szczecinek, LO Społ. Krystyna Jagielska 48 Żukiewicz Filip 3 53 1 20 20 -- 37 40 171
47 Hildebrandt Wojciech 2 17 0 2 0 13 -- 2 34
18 Z Świdwin, ZSPng. Irena Deniszczuk 49 Sawka Emilia 3 24 0 16 2 30 -- 23 95
19 L Gorzów Wlkp., II LO Łukasz Januszke/A.Kobiałka 50 Cielecki Piotr 3 36 0 -- 16 16 -- 31 99
Ł.Januszke/A.Kobiałka 54 Rakoczy Paweł 3 30 0 -- 16 18 -- 29 93
Ł.Januszke/Adam Kobiałka 51 Dymacz(?) Piotr 3 37 0 -- 18 --- -- 36 91
Ł.Januszke/A.Kobiałka 52 Janiszewski Borys ? 26 0 -- -- 19 -- 33 78
55 Wałęsa Sławomir 3 26 0 -- 15 13 -- 17 71
53 Morze Michał 3 40 0 -- 17 24 -- 25 106
20 L Zielona Góra, I LO Krzysztof Szponer 64 Pietrzyk Krzysztof 3 53 7 4 18 38 --- 34 154
70 Westfalewicz Paweł 3 53 17 -- 9 38 32 -- 149
69 Tomiak Piotr 3 45 20 -- 20 37 36 -- 158
68 Szostak Marek 3 53 20 -- 8 38 30 -- 149
67 Sternal Marek ? 23 1 -- -- 31 -- -- 55
66 Staszak Piotr 3 46 20 20 20 39 32 -- 177
65 Polak Amadeusz 3 45 1 2 7 38 --- 30 123
63 Ocytko Bartosz 3 50 1 -- 7 39 --- 36 133
62 Kcel Przemysław 2 40 19 -- -- -- 28 -- 87
61 Kasprzak Arkadiusz 3 58 1 4 7 40 --- 37 147
60 Kaczmarczyk Krzysztof 3 23 -- -- 6 -- 30 -- 59
59 Henrykowski Artur 3 44 20 20 20 37 34 -- 175
58 Golczak Bartosz 3 57 20 -- 20 40 37 -- 174
57 Furman Kamil 2 42 20 -- -- -- 30 37 129
56 Dąbrowski Paweł 3 55 0 -- 15 39 --- 32 141
21 L Zielona Góra, V LO Józef Sozański 77 Wierzykowski Michał 3 22 -- 16 18 -- 34 30 120
76 Pszona Maria 3 29 -- 18 18 -- 34 31 130
74 Buss Magdalena 3 37 20 16 10 39 34 -- 156
Urszula Kobus 73 Osowski Piotr 2 34 1 4 4 -- 27 29 99
72 Kuczma Paweł 2 35 1 16 17 -- 31 29 129
Józef Sozański 75 Kaźmierczak Tomasz 3 32 -- 16 17 -- 34 30 129
Urszula Kobus 71 Kowalik Maciej 2 30 --- --- --- --- --- --- 30
22 L Zielona Góra, Katolickie LO Jadwiga Fojt-Jasińska 78 Ogłoziński Paweł 1 17 --- --- --- --- --- --- 17
23 L Zielona Góra, Katolickie LO 79 Trznadel Bartosz 1 26 0 12 -- -- 9 21 68
80 Wudarczyk Paweł 1 22 0 2 -- -- 19 12 55
24 L Międzyrzecz, LO Izabela Jednorowicz 81 Jednorowicz Szymon 3 3 --- --- --- --- --- --- 3
82 Nowakowska Justyna 2 24 --- --- --- --- --- --- 24
25 L Strzelce Kraj., LO K.Ganowski 83 Pindrys Mirosław 3 20 --- --- --- --- --- --- 20
26 L Sulęcin, I LO Jan Stecyszyn 84 Uller Małgorzata 3 35 --- --- --- --- --- --- 35
27 L Świebodzin, ZSO, I LO Janusz Szczerban 85 Przybylski Bartosz 3 17 0 12 0 8 -- -- 37
28 L Żagań, ZSMech. Zbigniew Wróblewski 86 Dziedzina Łukasz 2 21 1 10 4 -- 3 1 40
29 L Żary, Społ. LO Teresa Nowak 88 Tomza Michał 2 39 19 6 20 39 -- 38 161
Waldemar Kobus 87 Marcinków Paweł 3 21 -- 2 2 18 11 -- 54
Objaśnienia:

LSz - liczba szkół, w - województwo: l - lubuskie, z - zachodniopomorskie, LZ - liczba zawodników, kl. - klasa

? - brak danych, -- - brak zadania, --- - brak ucznia w dalszej części zawodów;

Tn, Dn - (gdzie n - numer zadania) punktacja za zadania teoretyczne (T) i doświadczalne (D) zawodów I stopnia

S-1 - suma punktów za zadania części pierwszej stopnia I zawodów, S-I - suma punktów za zadania części 1 i 2 części zawodów I stopnia;

Minimum kwalifikujące do zawodów teoretycznych II stopnia - 99 punktów na 200 możliwych.

(53 zakwalifikowanych na 88 biorących udział w zawodach I stopnia I).

Opracował sekretarz KO OF w Szczecinie - dr Tadeusz M.Molenda

Wykonanie: J.Puczko

metin2 pvp counter strike mt2 silkroad pvp metin2 pvp knight pvp metin2 indir metin2 pvp indir metin2 pvp serverler mt2 pvp serverler pvp serverler pvp indir google reklam reklam firmasi adwords reklam mt2 pvp mt2 msn show