ZOBACZ TEŻ

LV OLIMPIADA FIZYCZNA 2005/2006 - II stopień, OKRĘG SZCZECIŃSKI - WYNIKI

LSzWSzkołaNauczycielLZZawodnik kl.S-IT1T2T3DS-IIPoz.III
1 Z Szczecin, II LO Ryszard Pliński 1 Maćkowiak Aleksandra 2 86 1 1 5 --- 7 --- ---
2 Motyliński Tomasz 3 132 9 19 19 18 65 70 F
3 Smug Tomasz 3 123 6 3 16 --- 25 --- ---
4 Synak Przemysław 2 81 3 5 17 --- 25 --- ---
2 Z Szczecin, V LO Janusz Jura 9 Szklaruk-Leonkiewicz Darek 2 111 7 0 2 --- 9 --- ---
8 Szczepaniak Paweł 2 129 1 2 20 --- 23 --- ---
7 Bańka Manswet 2 119 0 2 16 --- 18 --- ---
6 Łyszczek Paweł 3 128 0 0 18 --- 18 --- ---
5 Denkiewicz Dawid 3 88 2 2 0 --- 4 --- ---
3 Z Szczecin, XIII LO Tomasz Skowron 16 Dulny Łukasz 2 101 18 11 19 31 79 28 F
Krzysztof Łyszczek 15 Wójcik Krzysztof 2 148 15 7 20 38 80 27 F
14 Matyjewicz-Maciejewicz Michał 2 131 10 3 20 11 44 154 ---
13 Matyjewicz-Maciejewicz Marcin 1 124 15 0 4 --- 19 --- ---
12 Grunt Krzysztof 2 132 18 3 20 6 47 142 ---
11 Bogdanowicz Joanna 1 95 9 0 19 --- 28 --- ---
10 Andreatto Bartosz 1 69 11 0 17 --- 28 --- ---
4 Z Szczecin, Gimn. nr 16 Tomasz Skowron 17 Mielczarek Maciej 3 84 15 0 13 --- 28 --- ---
5 Z Świnoujście, STSG Wojciech Lech 19 Szczepańczyk Mariusz ? 79 4 0 0 --- 4 --- ---
18 Lech Jakub 2 105 4 1 20 --- 25 --- ---
6 Z Koszalin, I LO Jacek Niezgoda 27 Lewicki Mateusz 2 89 7 0 16 --- 23 --- ---
Stefan Turowski 26 Wybieralski Piotr 2 99 0 0 17 --- 17 --- ---
25 Szumski Tomasz 2 131 14 20 20 20 74 39 F
24 Rogalski Michał 2 95 6 20 20 6 52 120 ---
23 Meller Jakub 2 106 3 20 20 21 64 75 F
22 Kuszczak Adam 1 91 4 3 2 --- 9 --- ---
21 Januszewski Tymon 2 100 3 0 16 --- 19 --- ---
20 Bednarczyk Kamil 2 108 0 20 5 8 33 182 ---
7 Z Kołobrzeg, II LO Beata Grabowska 28 Czerniak Michał 3 117 15 2 0 --- 17 --- ---
8 L Gorzów Wlkp. I LO Teresa Kostyszak 29 Graczykowski Łukasz 3 83 4 0 20 --- 24 --- ---
9 L Gorzów Wlkp. II LO Adam Kobiałka 33 Robak Paweł ? 73 9 0 18 --- 27 --- ---
Łukasz Januszke 32 Stefaniak Krzysztof ? 106 7 3 17 --- 27 --- ---
31 Siemdaj Marek 2 121 18 3 20 12 53 117 ---
30 Dymacz Paweł 1 72 2 0 17 --- 19 --- ---
10 L Zielona Góra, I LO Krzysztof Szponer 40 Zegzuła Radosław 3 84 0 0 2 --- 2 --- ---
39 Wasilewska Ewa 3 82 15 3 20 9 47 146 ---
38 Schaefer Adam 3 87 9 3 19 8 39 166 ---
37 Kucharczyk Łukasz 3 75 9 3 16 --- 28 --- ---
36 Ksel Przemysław 3 84 1 5 17 --- 23 --- ---
35 Jóźwiak Marcin 3 78 7 3 16 --- 26 --- ---
34 Furman Kamil 3 97 16 3 19 6 44 157 ---
11 L Zielona Góra, V LO Urszula Kobus 41 Kossiński Grzegorz 3 116 8 0 15 --- 23 --- ---
42 Kuczma Paweł 3 115 17 19 20 8 64 74 F
43 Osowski Piotr 3 121 1 2 15 --- 18 --- ---
Józef Sozański 44 Przygocka Kinga 2 126 0 2 2 --- 4 --- ---
12 L Żary, Społ. LO Teresa Nowak 45 Jarlaczyk Marita 2 84 3 0 16 --- 19 --- ---
46 Tomza Michał 3 141 20 20 20 32 92 6 F
Objaśnienia:

LSz - liczba szkół, w - województwo: g - gorzowskie, k - koszalińskie, p - pilskie, s - szczecińskie, z - zielonogórskie, l - lubuskie, z - zachodniopomorskie, LZ - liczba zawodników, kl. - klasa,

- brak danych, -- - brak zadania, --- - brak ucznia w dalszej części zawodów;

Tn, D - (gdzie n- numer zadania) punktacja za zadania teoretyczne (T) i doświadczalne (D) zawodów I stopnia

Minimum kwalifikujące do zawodów doświadczalnych II stopnia - 30 punktów na 60 możliwych.

(14 zawodników zakwalifikowanych do części doświadczalnej na 46 biorących udział w części teoretycznej.)

Poz. - klasyfikacja na liście ogólnokrajowej po zawodach II stopnia.

III - klasyfikacja po zawodach finałowych; L - laureat, F - finalista ( laureatów XXV OF, 7 finalistów.)

Opracował sekretarz KO OF w Szczecinie - dr Tadeusz M.Molenda

Wykonanie: J.Puczko

metin2 pvp counter strike mt2 silkroad pvp metin2 pvp knight pvp metin2 indir metin2 pvp indir metin2 pvp serverler mt2 pvp serverler pvp serverler pvp indir google reklam reklam firmasi adwords reklam mt2 pvp mt2 msn show