ZOBACZ TEŻ

LV OLIMPIADA FIZYCZNA 2005/2006 - I stopień, OKRĘG SZCZECIŃSKI - WYNIKI

LSzWSzkołaNauczycielLZZawodnik kl.S-1T1T2T3D1D2D3S-I
1 Z Szczecin, I LO Jacek Kwaśny 1 Jaworski Mateusz 3 20 --- --- --- --- --- --- 20
2 Koziarski Mirosław 2 10 --- --- --- --- --- --- 10
2 Z Szczecin, II LO Ryszard Pliński 6 Synak Przemysław 2 -- 9 11 14 16 31 -- 81
8 Wojtyniak Wojciech ? -- 8 9 10 14 24 -- 65
7 Wawruszczak Maciej 3 28 --- --- --- --- --- --- 28
5 Smug Tomasz 3 32 6 20 15 16 34 -- 123
4 Motyliński Tomasz 3 35 6 20 14 23 34 -- 132
3 Maćkowiak Aleksandra 2 15 5 11 15 16 24 -- 86
3 Z Szczecin, V LO Janusz Jura 15 Szklarnk-Leonkiewicz Darek 2 39 -- 19 7 21 25 -- 111
Lilianna Stochmal 16 Fabian Piotr 2 8 -- -- -- -- 29 -- 37
Janusz Jura 9 Bosiacki Piotr 2 28 11 -- -- 21 -- -- 60
14 Szczepaniak Paweł 2 41 13 20 9 21 25 -- 129
13 Bańka Manswet 2 35 12 20 5 22 25 -- 119
12 Łyszczek Paweł 3 33 11 19 18 14 33 -- 128
11 Jabłoński Michał ? 30 --- --- --- --- --- --- 30
10 Denkiewicz Dawid 3 24 3 12 7 18 24 -- 88
4 Z Szczecin, IX LO Marcin Waszak 19 Makiewicz Przemysław 2 13 --- --- --- --- --- --- 13
Zofia Trzaska 18 Narloch Jakub 3 17 --- --- --- --- --- --- 17
Beata Kwaczyńska 17 Sowiński Bartosz 3 7 2 0 5 0 0 -- 14
5 Z Szczecin, XIII LO Tomasz Skowron 26 Dulny Łukasz 2 43 4 1 14 17 22 -- 101
Krzysztof Łyszczek 25 Wójcik Krzysztof 2 42 17 20 19 26 24 -- 148
24 Matyjewicz-Maciejewicz Michał 2 37 9 20 19 23 -- 23 131
23 Matyjewicz-Maciejewicz Marcin 1 40 -- 20 19 23 -- 22 124
22 Grunt Marcin 2 21 15 20 20 -- 29 27 132
21 Bogdanowicz Joanna 1 17 -- 19 19 10 30 -- 95
20 Andreatto Bartosz 1 25 5 2 16 10 12 -- 70
6 Z Szczecin, Gimn. nr 16 Tomasz Skowron 28 Mielczarek Maciej 3 27 7 15 6 5 24 -- 84
27 Grzegrzółka Maciej 3 19 -- -- 5 -- 12 16 52
7 Z Nowogard, II LO Szymon Grygowski 29 Mucha Przemysław 1 3 --- --- --- --- --- --- 3
8 Z Świnoujście, STSG Wojciech Lech 30 Kaflik Rafał ? 7 4 0 -- 8 9 -- 28
33 Umińska Ada 3 18 --- --- --- --- --- --- 18
32 Szczepańczyk Mariusz 1 30 -- -- -- 24 25 -- 79
31 Lech Jakub 2 36 8 0 5 29 27 -- 105
9 Z Kołobrzeg, I LO Witold Grabowski 42 Misiura Maciej ? 24 3 -- -- 2 -- 14 43
Stefan Turowski 34 Bednarczyk Kamil 2 37 10 4 8 21 28 -- 108
35 Januszewski Tymon 2 31 0 2 8 30 29 -- 100
36 Kuszczak Adam 1 24 4 9 3 24 27 -- 91
37 Meller Jakub 2 38 12 7 11 25 13 -- 106
38 Rogalski Michał 2 37 -- 6 8 18 26 -- 95
39 Szumski Tomasz 2 42 12 6 9 30 32 -- 131
40 Wybieralski Piotr 2 32 12 6 9 14 26 -- 99
Jacek Niezgoda 41 Lewicki Mateusz 2 30 -- 9 12 -- 33 5 89
10 Z Kołobrzeg, II LO Beata Grabowska 43 Czerniak Michał 3 40 5 6 16 22 28 -- 117
11 Z Połczyn Zdrój, LO Kazimierz Tutur 44 Stando Paweł 2 21 3 0 8 -- 10 -- 42
12 Z Szczecinek, I LO Dariusz Nyk 45 Berezowska Anna 2 11 3 0 5 10 1 -- 30
46 Dowgielewicz Tomasz 3 8 --- --- --- --- --- --- 8
47 Grzegorski Paweł 3 6 --- --- --- --- --- --- 6
13 Z Szczecinek, Pryw. LO Szymańska Janina 48 Berezowski Krzysztof 3 14 3 0 5 10 1 -- 33
14 Z Szczecinek, Sp. Gimn. STO Krystyna Jagielska 49 Pęcak Daniel 3 13 -- -- -- 22 27 -- 62
15 L Gorzów Wlkp., I LO Teresa Kostyszak 50 Dudek Marta ? 43 13 20 18 -- 27 12 133
51 Graczykowski Łukasz 3 29 2 8 10 -- 22 12 83
Zbigniew Łuczka 52 Woronin Bartłomiej 1 16 2 8 11 8 18 -- 63
16 L Gorzów Wlkp., II LO Łukasz Januszke 53 Dymacz Paweł 1 15 4 17 4 10 22 -- 72
Adam Kobiałka 57 Robak Paweł ? 21 5 18 -- 15 14 -- 73
Łukasz Januszke 56 Stefaniak Krzysztof ? 23 5 20 18 17 23 -- 106
55 Siemdaj Marek 2 30 5 20 19 21 26 -- 121
Ł. Januszke / A.Kobiałka 54 Sawicki Marek 1 -- 3 7 4 11 -- -- 25
17 L Zielona Góra, I LO Krzysztof Szponer 67 Zegzuła Radosław 3 29 -- -- 8 13 -- 34 84
66 Wasilewska Ewa 3 35 -- 6 11 11 19 -- 82
65 Schaefer Adam 3 36 3 9 8 12 19 -- 87
64 Mula Patryk 3 30 -- 7 -- 11 18 -- 66
63 Kucharczyk Łukasz 3 30 -- 19 3 10 13 -- 75
61 Jóźwiak Marcin 3 28 -- -- 8 9 -- 33 78
60 Furman Kamil 3 36 -- 8 8 11 -- 34 97
59 Dublański Marcin 2 13 -- -- 13 -- -- -- 26
58 Burak Rafał 3 31 -- -- 8 13 12 -- 64
62 Ksel Przemysław 3 35 -- 7 -- 11 -- 31 84
18 L Zielona Góra, V LO Józef Sozański 71 Przygocka Kinga 2 36 16 20 12 14 28 -- 126
Urszula Kobus 70 Osowski Piotr 3 38 12 20 12 12 27 -- 121
69 Kuczma Paweł 3 42 5 20 12 11 25 -- 115
68 Kosiński Grzegorz 3 35 12 17 18 9 25 -- 116
19 L Z. Góra, Katolickie LO Jadwiga Fojt-Jasińska 72 Trznadel Bartosz 2 24 3 -- 3 9 9 -- 48
20 L Nowa Sól, LO Ewa Jeżewska 73 Wojtyła Marcin 3 18 -- -- 8 2 26 -- 54
21 L Słubice, ZSLic. Jan Bil 74 Andrzejewski Przemysław 2 14 3 4 3 16 10 -- 50
75 Jaworski Michał 2 16 -- 7 2 22 11 -- 58
22 L Żary, Społ. LO Teresa Nowak 76 Jarlaczyk Marita 2 26 0 5 10 21 22 -- 84
77 Tomza Michał 3 40 15 7 19 34 26 -- 141
Objaśnienia:

LSz - liczba szkół, w - województwo: l - lubuskie, z - zachodniopomorskie, LZ - liczba zawodników, kl. - klasa

? - brak danych, -- - brak zadania, --- - brak ucznia w dalszej części zawodów;

Tn, Dn - (gdzie n - numer zadania) punktacja za zadania teoretyczne (T) i doświadczalne (D) zawodów I stopnia

S-1 - suma punktów za zadania części pierwszej stopnia I zawodów, S-I - suma punktów za zadania części 1 i 2 części zawodów I stopnia;

Minimum kwalifikujące do zawodów teoretycznych II stopnia - 70 punktów na 200 możliwych.

(47 zakwalifikowanych na 77 biorących udział w zawodach I stopnia I).

Opracował sekretarz KO OF w Szczecinie - dr Tadeusz M.Molenda

Wykonanie: J.Puczko

metin2 pvp counter strike mt2 silkroad pvp metin2 pvp knight pvp metin2 indir metin2 pvp indir metin2 pvp serverler mt2 pvp serverler pvp serverler pvp indir google reklam reklam firmasi adwords reklam mt2 pvp mt2 msn show